• slider1
  • slider2
  • slider3
  • slider4
  • slider5
  • slider6
  • slider7
  • slider8
سایت شرکت خانه چاپ هفت رنگخانه چاپkhanehchap haft rang

معرفی شرکت

introduction

بنام خداوند جان و خرد

 حدود پنج قرن از اختراع ماشین چاپ توسط گوتنبرگ می گذرد . حدود دویست سال قبل اولین ماشین چاپ وارد ایران شد. صنعت چاپ به مرور مانند دیگر صنایع توسعه پیدا کرد و بر تنوع دستگاه ها و توانایی های آن ها افزوده شد .
تغییر در فناوری و سبک زندگی سبب شده که چاپ در تمام ابعاد زندگی انسان ها نفوذ کرده و به آن وابسته شده ایم . از کتاب و نشریات گرفته تا صنعت بسته بندی محصولات مختلف غذایی ، دارویی ، آرایشی ، صنعتی و ...
با توجه به تنوع و گستردگی چاپ و بسته بندی و اهمیت آن در دنیای امروزی و با وجود آشنایی با این صنعت ، مدیریت این شرکت را بر آن داشت که تحصیلات عالیه خود را در اتریش در رشته مهندسی چاپ و گرافیک به پایان رسانده و در سال 1358 شرکت خانه چاپ هفت رنگ را تأسیس نماید .

آنچه همواره در طول سال های متمادی فعالیت شرکت خانه چاپ سرلوحه مدیریت شرکت قرار گرفته برداشتن گامی هرچند کوچک در راستای بهبود کیفیت و افزایش توان اجرایی و ارائه خدمات قبل و بعد از چاپ با معیارها و فناوری های متفاوت ولی در راستای نیل به پیشرفت و خدمات رسانی در صنعت چاپ است .

درحال حاضر شرکت خانه چاپ هفت رنگ به عنوان بزرگ ترین مجتمع چاپ ، صحافی و صنایع بسته بندی در مرکز و جنوب کشور مشغول فعالیت می باشد و تابحال مدیریت شرکت مفتخر به دریافت تندیس های مختلف گردیده و در سال 1395 در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به عنوان چاپخانه برگزیده و برتر شناخته شد و همچنین در پاییز 1395 مفتخر به دریافت لوح چهره ماندگار و پیش کسوت صنعت چاپ گردید .

شرکت خانه چاپ هفت رنگ با حدود 80 نفر پرسنل متخصص ، مجرب و دانشگاهی و هنرمندانی طراح و خلاق و نیز استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های چاپ ، صحافی ، دایکات ، جعبه چسبانی و .... خدمات خود را در سه نوبت کاری انجام می دهد .

مدیریت شرکت با نگرشی نو به این صنعت وسیع و بزرگ . علم ، هنر ، تجربه و فن آوری را به هم پیوند داده تا ثابت کند کیفیت هرگز تصادفی نیست ، بلکه تلاشی صادقانه و اجرایی ماهرانه را نیاز دارد که این خود همتی والا می طلبد و به همین دلیل به شما عزیزان این اطمینان را می دهیم که نهایت تلاش خود را برای ارائه کیفیت درخواستی و جلب رضایت شما و گسترش همکاری به کار خواهیم بست .
همچنین کارشناسان فنی و مجرب شرکت خانه چاپ در حوزه های مشاوره تخصصی ، خدمات قبل از چاپ ، چاپ و خدمات پس از چاپ در کنار شما هستند .

 مدیر عامل          

 مهندس ابوالقاسم احمدی